Dzień pierwszy. Pan stanął dziś nad brzegiem

Dzień pierwszy. Pan stanął dziś nad brzegiem

Dzień pierwszy. Pan stanął dziś nad brzegiem

21 sierpnia 2022
Dzień pierwszy. Pan stanął dziś nad brzegiem

No i wyruszyliśmy w rejs łodzią, której kapitanem jest Pan Jezus. Cieszymy się niezmiernie, że zaproszenie Jezusa, by dać się złowić na Wielkim Połowie, tak chętnie zostało przyjęte przez wielu młodych (i nie tylko) ludzi. I choć Białogóra przyjeżdżających dzisiaj uczestników warsztatów przywitała deszczem, to wierzymy, że to deszcz łask na nas spływa. Ufamy, że otworzymy nasze serca dla Jezusa i pozwolimy Mu, aby zanurzył nas w morzu Swojego miłosierdzia.

W rozważaniu ks. Tomek przypomniał nam, że

Pan Jezus dotyka każdego z nas Bożym miłosierdziem.

Ale czasem w naszym życiu może zdarzyć się też i tak, że o tym zapominamy. Zachęcał nas również, żebyśmy weszli w głąb siebie i zdobyli się na odwagę, by powiedzieć Panu Bogu TAK. Byśmy przejrzeli się w czystym obliczu Jezusa i w Jego strumieniach miłosierdzia.

Pomocą służą nam trzej kapłani: dwóch księży Tomków i ksiądz Olek, którzy oprócz sakramentu pokuty i pojednania, według potrzeb, będą do dyspozycji uczestników, by omawiać nurtujące ich kwestie w indywidualnych rozmowach.

Od jutra na warsztatach zabieramy się do wytężonej pracy, której efekty zaprezentujemy na sobotnim finale Wielkiego Połowu w Strumieniach Miłosierdzia.

Ale już teraz dziękujemy wszystkim księżom, siostrom zakonnym i osobom świeckim, którzy omadlają nasz Wielki Połów.

Dzień drugi. Wypływamy na głębi...Poprzedni
Wielki Połów w strumieniach miło...Następny

zobacz również

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda