Warsztaty Teatralne

Warsztaty Teatralneemisja głosu, dykcja, improwizacja

Warsztaty Teatralne

Nie będzie to warsztat aktorski, w których każdy dostanie gotowy scenariusz, by wyjść i odegrać życiową rolę na scenie. Będzie to raczej czas spotkania z samym sobą, by odkryć czym jest moje życie, kim jestem ja i co mogę pokazać światu.

Podczas warsztatu, przy wykorzystania technik teatralnych, uczestnicy będą mieli możliwość niekonwencjonalnych interakcji ze sobą nawzajem, by wspólnie stworzyć spektakl, którego scenariusza jeszcze nie ma, choć pojedyncze akty są już w waszych sercach. 

Instruktor Helena Świegocka

Aktorka, pedagożka teatru, absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ oraz Akademii Teatralnej w Warszawie, ukończyła także podyplomowe studia na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa.

Współpracowała m.in. z Teatrem Żydowskim, Fundacją Drama Way, Międzynarodowym Festiwalem Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”, Międzynarodowym Festiwalem Filmowym „Nowe Horyzonty” Kino Dzieci. Na stałe związana z teatrem TR Warszawa oraz Nowym Teatrem w Warszawie. Laureatka II Nagrody na XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim w kategorii dramaturg, półfinalistka II Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.

Do Wielkiego Finałupozostało tylko:

Zapisz się

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda