Warsztaty Taneczne

Warsztaty TaneczneRytmika, choreografia

Warsztaty Taneczne

Czy taniec może być modlitwą? Czy w tańcu można spotkać żywego Boga?

Na warsztatach tańca uwielbienia można posmakować niesamowitych wartości, jakie niesie ten rodzaj modlitwy, wejść w taneczną relację z Bogiem oraz przekonać się, jak wspaniale zostaliśmy przez Niego obdarowani.

Bóg stworzył cudownie każdego z nas, również każdy element naszego ciała - możemy więc z całych sił oddawać mu cześć i uwielbiać Go w radosnym tańcu uwielbienia - tak jak Dawid tańczył przed Arką Pana.

Instruktor Anna Ryndak

Certyfikowana instruktorka tańca uwielbienia Worship Style.

Taniec jest jej wielką pasją i tęsknotą od zawsze. Odkąd została zaproszona przez Boga do tanecznej przygody w diakonii tanecznej na wydarzeniu Jezus na Stadionie – nie chce przestawać wielbić Go właśnie tą formą modlitwy. Wdzięczna Bogu za ten „prezent” w jej życiu – nie chce zatrzymywać tego tylko dla siebie, ale chce dzielić się swoją taneczną pasją z innymi. Oprócz tańca pasjonuje ją również ikonografia oraz śpiew.

Poza wydarzeniem Jezus na Stadionie w 2017r., posługiwała tańcem uwielbienia również na Stadionie Młodych 2018 czy Wielkim Połowie 2020.

Instruktor Monika Półtorak-Barszcz

Certyfikowany Instruktor Tańca Uwielbienia Worship Style, spełniona żona i matka. Przygodę z tańcem rozpoczęła kilkanaście lat temu trenując salsę, a także taniec towarzyski.

Taniec od zawsze był jej ogromną pasją. Kiedy spotkała żywego Boga zrozumiała, że można tańczyć dla Niego zanurzając się w modlitwie: ‘’ Przed Panem, Który mnie wybrał, przed Panem będę tańczył’’ (2 Sm 6,21). Od tego czasu taniec uwielbienia wypełnia jej życie szczęściem i radością, którą zapragnęła dzielić się z innymi. Do tej pory prowadziła uwielbienie Boga tańcem na takich wydarzeniach jak Jezus na Stadionie 2017 czy Stadion Młodych.

Monika zaprasza do wspólnej modlitwy tańcem!

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2022   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda