Warsztaty Taneczne

Warsztaty TaneczneRytmika, choreografia

TEATR TAŃCA WSPÓLNOTA LILIA

Zespół Lilia to ludzie, których łączy Bóg, taniec i twórczość. Każdy z nas jest inny, ma osobistą historię relacji z Bogiem, trenował trochę inne techniki tańca, ma swój niepowtarzalny styl, ale wszystkich nas łączy miłość do Jezusa.

Tę miłość wyrażamy ruchem, ponieważ to najbliższa nam forma twórczości. Trenujemy razem, modlimy się wspólnie, przyjaźnimy się i wspieramy. Fundamentem naszej pracy jest Bóg i to, co do nas mówi przez swoje Słowo.

Doświadczyliśmy Jego miłości i chcemy ją przekazywać światu w formie sztuki. Spektakl „Lilia” to nasze główne posłannictwo, ale równie mocno w sercu mamy modlitwę i spontaniczny taniec uwielbienia.

Zobacz więcej

Taniec

Taniec jest wyrazem tego, czego czasem nie da się wypowiedzieć słowami. Pozwala wyrazić duszę, uczucia, opowiedzieć swoją historię poprzez ruch, który – nawet pomimo wyuczonej formy i powtarzalności – jest własny, dlatego wyjątkowy dla każdego z nas.

Ruch pomaga nam otworzyć się nie tylko zewnętrznie, przed ludźmi, ale także wewnętrznie, pomaga przełamać obecne w nas bariery, poznawać siebie, swoje ograniczenia, te miejsca, których się wstydzimy, ale także to, co w nas najpiękniejsze i najwznioślejsze

 

Taniec to ruch, ruch to życie, a dawcą życia jest Bóg. Kiedy pozwalamy, aby On nas prowadził, wchodzimy na wyjątkową drogę odkrywania swojej tożsamości – tego, kim jesteśmy w oczach Boga i do czego jesteśmy powołani. W Nim jesteśmy jednością – Duch, który jest obecny w naszej duszy, porusza również nasze ciała, które Bóg sam wyniósł do godności dzieci Bożych, uczynił swoją świątynią i przeznaczył do zmartwychwstania na końcu czasów.

W Nim jesteśmy jednością także jako wspólnota, tworząc razem ciało Kościoła poruszane tchnieniem Ducha i oddychające w tym samym rytmie bicia serc. Bo tak jak płatki tylko w złączeniu tworzą kwiat, tak i my jesteśmy „Lilią” tylko w jedności.

Do Wielkiego Finałupozostało tylko:

Zapisz się

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda