Wielki Finał

Wielki Finał24 Sierpnia 2024

Wypłyń z nami na V WIELKI POŁÓW

Po raz kolejny organizowany przez Dom Rekolekcyjno- Wypoczynkowy w Białogórze. To jednodniowe wydarzenie dające możliwość na zaplanowanie wypoczynku dla całej rodziny przy jednoczesnym odnowieniu relacji z Panem Bogiem.

W programie wydarzenia: konferencje, uwielbienie, spowiedź, Msza święta, koncerty, modlitwa wstawiennicza, a także zajęcia dla dzieci.

Wielki Połów odbędzie się w Białogórze,

24 sierpnia 2024

w ostatnią sobotę wakacji.

 

Możesz na chwilę przycumować W jednym z naszych namiotów:

Namiot Adoracji

Doświadczamy, że źródłem i szczytem życia Kościoła jest Eucharystia, dlatego Namiot Adoracji jest sercem naszego spotkania. Od jego rozpoczęcia, aż do Mszy Świętej każdy z uczestników w każdej chwili może przyjść do Jezusa Eucharystycznego i doświadczyć pokoju i miłości jakie daje Jego Obecność. Modlitwa w tym miejscu odbywa się w ciszy.

Namiot Spowiedzi

Podczas całego wydarzenia będą towarzyszą nam kapłani, gotowi na to by wysłuchać spowiedzi! Dlaczego? Bo każdy moment jest dobry na nawrócenie! Naszym największym pragnieniem, jest by każdy kto przyjdzie na wydarzenie wrócił z niego zjednoczony z Chrystusem – a tutaj jest do tego droga.

Namiot Modlitwy wstawienniczej

Czasami doświadczamy trudności z którymi nie potrafimy sobie poradzić, a bezsilność sprawia, że nie wiemy już jak wołać do Boga. Potrzebujemy wtedy drugiego człowieka, który doda otuchy i w tym pomoże. Dlatego na spotkaniu towarzyszą nam wstawiennicy, gotowi  modlić się z Tobą gdy doświadczasz niemocy i potrzebujesz wsparcia. Czekają tam na Ciebie pełni nadziei, że Bóg może uczynić dla Ciebie cud.

Namiot Rozmowy z egzorcystą

Razem z nami na spotkaniu jest ksiądz egzorcysta z naszej diecezji, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem duchowym. Jeśli masz pytania dotyczące zagrożeń duchowych, doświadczasz głębokich niepokojów w życiu i nie rozumiesz ich źródła, albo ktoś z Twoich bliskich mierzy się z podobnymi problemami, możesz porozmawiać o tym z egzorcystą, który pomoże Ci rozstrzygnąć wątpliwości. 

Namiot Dziecięcy

W indiańskim tipi jest miejsce, gdzie głos mają dzieci i ryby. Każdy z rodziców może tu przyprowadzić swoją pociechę, by swobodnie uczestniczyć w konferencjach dla dorosłych (od 10:00 do 14:00). Dzieci pod okiem profesjonalnych animatorów wyruszą w podróż zabaw i przygód – uwaga! - Nie wiemy czy będą chciały z niej powrócić…

Namiot Młodzieżowy

Co roku przygotowujemy tu specjalne warsztaty tylko dla młodzieży. Nie chcemy moralizować, a pouczanie też nam się znudziło. Chcemy się z Wami spotkać, porozmawiać o tym co dla Was jest ważne, ale też podzielić się z Wami swoim doświadczeniem i nauczyć sprawdzonych umiejętności, które mogą pomóc w wielu sytuacjach życiowych.

Namiot Książki

Nie, tu się nie czyta – ale można wziąć na wynos. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają dobrej lektury, pomocnej w życiu duchowym, rodzinnym i nie tylko. Co roku troszczymy się by znalazły się tu sprawdzone pozycje książkowe a także specjalistyczne publikacje odnoszące się do tematyki konferencji i prowadzonych warsztatów. Poza książkami można nabyć to pamiątkowe kubki, koszulki i… Zobaczcie sami!

Namiot małe co nieco

Gdy dopadnie Cię głód albo przyjdzie ochota na kawę i coś słodkiego zapraszamy do tego namiotu. Wolontariuszom tu posługującym zależy na tym, by każdy był najedzony i zadowolony. Co roku menu jest inne, ale zawsze świeże i domowej roboty. I na pewno znajdzie się jakiś kaszubski przysmak.

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda