Pan jest Pasterzem moim…

Pan jest Pasterzem moim…

Pan jest Pasterzem moim…

22 sierpnia 2023
Pan jest Pasterzem moim…

Motywem przewodnim konferencji ks. Tomka był fragment Ewangelii wg św. Mateusza „Patrząc na tłumy, wzruszył się z ich powodu, bo byli strudzeni i leżeli jak owce nie mające pasterza” (Mt 9,36). Bywają takie momenty w życiu, że nie wiesz, dokąd iść i to może to budzić poczucie bezsensu w twoim życiu. Dlatego dobrze, że tu jesteś. Pan Jezus jest Pasterzem, który chce się tobą zaopiekować, przytulić, wziąć na ramiona, poprowadzić cię po właściwej ścieżce.

Zajęcia warsztatowe w tym roku odbywają się w sekcjach: muzycznej – instrumentalnej i wokalnej, teatralnej, medialnej, tanecznej, pisania ikon i artystycznej dla dzieci. Nowością wśród warsztatów oprócz pisania ikon, jest również wydzielony z warsztatu artystycznego dla dzieci warsztat skierowany tylko dla chłopców. Efekty pracy wszystkich warsztatów zostaną zaprezentowane podczas sobotniego finału.

Pogodny wieczór upłynął pod znakiem gry integracyjnej, podczas której uczestnicy podzieleni na pięć grup wykonywali zadania na dziesięciu punktach aktywności. Celem gry było rozpoznanie filarów życia duchowego wg węgierskiego jezuity Franza Jalics’a. Wszystkie grupy wykonały powierzone im zadania doskonale, ale tylko jedna grupa „Ziarenka” poprawnie ułożyła kolejność tych pięciu filarów: sen – ruch – modlitwa – relacje – praca.

Pod opieką Dobrego PasterzaPoprzedni
Wielki Połów – wypływamy na głębię ...Następny

zobacz również

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda