Pod opieką Dobrego Pasterza

Pod opieką Dobrego Pasterza

Pod opieką Dobrego Pasterza

23 sierpnia 2023
Pod opieką Dobrego Pasterza

Drugi dzień warsztatowy wprowadza coraz bardziej w możliwość zakosztowania opieki i troski Dobrego Pasterza, który prowadzi nad wody spokojne. Każdy z uczestników może poczuć się jak szczęśliwa owieczka, która jest w stadzie Kościoła. Skoro Pan jest moim Pasterzem, to tym samym dba o to, by w moim życiu niczego mi nie zabrakło.

Ks. Tomasz w czasie Eucharystii podzielił się doświadczaniem z przeżytych niedawno Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie i przywołał słowa papieża Franciszka, który mówił, że mamy jaśnieć, słuchać Słowa Bożego i nie lękać się. I ty też możesz jaśnieć, zasłuchać się w Słowie i z odwagą iść przez życie, bo Pan głosi pokój swojemu ludowi. Niech ten pokój gości w naszych sercach.

Po zachęcie ekipy pogodny wieczór zorganizowali sami uczestnicy. I tak część osób wybrała się na spacer z ks. Olkiem po okolicznym lesie z kijkami trekkingowymi, część poszła z ks. Tomaszem na przepyszne lody, a część na czele z ks. Tomkiem i kl. Markiem, podzielona na kilka drużyn, rozgrywała mecze siatkówki.

Jezus chce się tobą zaopiekowaćPoprzedni
Pan jest Pasterzem moim…Następny

zobacz również

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda