Wielki Połów – wypływamy na głębię i zarzucamy sieci

Wielki Połów – wypływamy na głębię i zarzucamy sieci

Wielki Połów – wypływamy na głębię i zarzucamy sieci

21 sierpnia 2023
Wielki Połów – wypływamy na głębię i zarzucamy sieci

Wreszcie nadszedł ten dzień. Rozpoczęła się kolejna, piąta już edycja warsztatów ewangelizacyjnych w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym Diecezji Pelplińskiej w Białogórze.

Rejestracja uczestników przebiegła sprawnie i zakwaterowanie również. W czasie zawiązania wspólnoty, ks. Tomek Syldatk, pierwszy oficer na pokładzie łodzi kierowanej przez Jezusa, wprowadzając w tematykę tegorocznej edycji, przeczytał fragment Ewangelii wg św. Jana o ukazaniu się Zmartwychwstałego nad Morzem Tyberiadzkim. Bardzo wymownym okazały się słowa „Poszedł Szymon Piotr i wyciągnął na brzeg sieć pełną wielkich ryb w liczbie stu pięćdziesięciu trzech. A pomimo tak wielkiej ilości, sieć się nie rozerwała” (J 21, 11). W kaplicy polowej, w której byliśmy zgromadzeniu było nas dokładnie 153 osoby. Późnym wieczorem dojechały jeszcze 4 osoby.

Temat przewodni tegorocznych warsztatów „Nad wody spokojne prowadzi mnie” zachęca do pójścia i podążania za Jezusem Dobrym Pasterzem. Przez kolejne dni uczestnicy będą rozeznawać, jaką drogą Dobry Pasterz chce ich poprowadzić.

Pan jest Pasterzem moim…Poprzedni
Ruszyły zapisy 2023Następny

zobacz również

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda