Dzień szósty. Boże Miłosierdzie

Dzień szósty. Boże Miłosierdzie

Dzień szósty. Boże Miłosierdzie

26 sierpnia 2022
Dzień szósty. Boże Miłosierdzie

To już ostatni dzień warsztatowy i ostatnie przygotowania do Finału Wielkiego Połowu. Wprowadzeniem w dzień była ostatnia konferencja ks. Tomka. Już niemal wszystkie puzzle są ułożone. Ułożyły się one w obraz, w którym odnajdujemy znaczenie Bożego Miłosierdzia. Dziś ks. Tomek odkrył ostatni element tej układanki.

To Maryja.

Każdy z naszych świętych, których relikwie nam towarzyszyły, zawierzył swoje życie Matce Bożej. To jest sukces Bożego Miłosierdzia, że przez Maryję, która troszczy się, a także dba o to, aby w Kościele niczego nie brakowało, doświadczamy Bożej łaski.

Zapraszamy do wysłuchania konferencji ks. Tomka.

Trzy spośród naszych grup warsztatowych: artystyczna, taneczna i uwielbienia udały się na białogórską promenadę i plażę, by zachęcać mieszkańców i turystów do udziału w finałowym wydarzeniu Wielkiego Połowu.

Wieczór zaś, przepełniony był uwielbieniem Pana Jezusa. Stworzyliśmy wspólnotę, dzięki której otwieraliśmy serca przed Panem, a On działał w nas i otwierał nasze serca. Po modlitwie koronką do Bożego Miłosierdzia każdy mógł podjąć indywidualną decyzję wiary, poprzez przyjęcie namaszczenia Olejem Miłosierdzia. Następnie ze świecami w dłoniach udaliśmy się w procesji za Panem Jezusem, wyśpiewując Litanię do Wszystkich Świętych.

Jutro nasi goście poznają efekty naszej tygodniowej pracy.

Grupowa fotografia do pobraniaPoprzedni
Wielki Połów okiem ks. TomaszaNastępny

zobacz również

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda