Warsztaty Uwielbienia

Warsztaty Uwielbienia

„Niespokojne jest serce człowieka, dopóki nie spocznie w Bogu.” (Św. Augustyn)

„Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie.” (Ga 5, 22-23)

Jak te słowa zaadaptować do swojej codzienności? Na warsztatach uwielbienia będziemy odkrywać, że uwielbienie, to nie tylko rodzaj modlitwy, ale konkretny styl życia. Czym ono jest w praktyce? Jak wśród zgiełku powszednich dni być wsłuchanym w Boży głos i jak go rozpoznać? Jak pozwalać działać Duchowi Świętemu w najdrobniejszych sprawach naszej codzienności? W jaki sposób pielęgnować pokój serca, którym każdego dnia obdarza nas Pan Bóg? Jak się modlić oraz jak zapraszać do tej modlitwy innych?

W Niebie będziemy nieustannie uwielbiać Boga. Niech nasze życie będzie pięknym dążeniem do spotkania z Miłością. Zapraszamy na konferencje, modlitwę oraz warsztat praktyczny”

Prowadzący Małgorzata Jaworska

żona i mama dwójki dzieci, nauczyciel, pedagog, ewangelizator; współzałożyciel Katolickiej Szkoły Uwielbienia; w latach 2014-2017 członek Szkoły Nowej Ewangelizacji, świecki misjonarz głoszący misje i rekolekcje w różnych miastach Polski i nie tylko; członek diakonii uwielbienia Jezus Na Stadionie 2015 i 2017 oraz Rekolekcji Narodowych w Licheniu; współtwórca diecezjalnych rekolekcji ewangelizacyjnych dla młodzieży GPS.

Prowadzący Andrzej Jaworski

mąż i ojciec dwójki dzieci, teolog, nauczyciel, katecheta, muzyk, głoszący rekolekcje; członek Katolickiej Szkoły Uwielbienia; członek diakonii uwielbienia Jezus Na Stadionie 2015 i 2017 oraz Rekolekcji Narodowych w Licheniu. 

Do Wielkiego Finałupozostało tylko:

Zapisz się

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda