Warsztaty Medialne

Warsztaty Medialnetechnik medialne, praca z mikrofonem i kamerą

Warsztaty Medialne

Mikrofon, kamera, telefon… Cyfrowy i medialny świat jest naszą codziennością; jest on dziś głównym kanałem przepływu informacji i komunikacji. Jak się w nim odnaleźć, aby nas nie wchłonął? Jak korzystać z mediów, by nie ulec manipulacji? I przede wszystkim: jak wykorzystać media, aby stały się narzędziem naszego spotkania z Bogiem i głoszenia Dobrej Nowiny innym? W ramach warsztatów medialnych będziemy szukali odpowiedzi na te pytania. Będziemy też w bardzo konkretny sposób uczyli się jak w profesjonalny sposób korzystać z medialnych narzędzi, jak przygotowywać materiały filmowe, radiowe i prasowe…

Św. Maksymilian Maria Kolbe mówił, że jeśli katolicy nie będą mieli własnych mediów to kościoły opustoszeją. Chcemy więc formować nowe pokolenie wierzących pasjonatów dziennikarstwa! Serdecznie zapraszamy tych, którzy mają już doświadczenie w tej dziedzinie, jak również tych, którzy chcą spróbować czym jest dziennikarstwo.

Instruktor Krzysztof Wencki

Pasjonat dziennikarstwa. Właściciel i twórca lokalnych mediów na terenie Kaszub. Zaangażowany w medialne projekty diecezji pelplińskiej. Z zamiłowania specjalista w kwestii wpływu mediów na wychowanie. Od kilku lat zaangażowany we współtworzenie Wielkiego Połowu. Na co dzień szczęśliwy mąż i ojciec.

Instruktor Grzegorz Kasjaniuk

Dziennikarz, publicysta, ewangelizator. Autor książek o tematyce religijnej i muzycznej. Od 1991 roku pracuje w Polskim Radiu Olsztyn. Był kierownikiem redakcji muzycznej i managerem studia nagraniowego, a także kierownikiem reklamy i promocji. Prowadził audycje takie jak: Rysa, Lista Przebojów Ra-Ga Top, czy Nietoperek. Przez jakiś czas był współautorem i prowadzącym cyklu TVP3 Muzyczna Trójka.

Działał przy tworzeniu olsztyńskiego festiwalu Elektroniczne Pejzaże Muzyczne. Organizator Kierunek Olsztyn, czyli festiwalu rockowego. Przez siedemnaście lat był jurorem na Festiwalu Union of Rock w Węgorzewie.

Instruktor Paulina i Damian Szmaglińscy

Do Wielkiego Finałupozostało tylko:

Zapisz się

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda