Załoga Wielkiego Połowu

Załoga Wielkiego PołowuCzyli wszystkie ręce na pokład

Wielki Połów nie mógłby istnieć, gdyby nie zespół osób odpowiedzialnych za jego organizację. Każdy z nas jest inny. Mamy różne talenty i jeszcze różniejsze charaktery... Ale łączy nas Jezus, który nas zwołał, powołał i uzdalnia do wspólnego działania. Większość z nas jest związana ze Szkołą Animatorów i Liderów Diecezji Pelplińskiej lub posługuje przy Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym Diecezji Pelplińskiej św. Józefa w Białogórze.

Pragniemy podczas Wielkiego Połowu stworzyć przestrzeń pozwalającą na to, by każdy mógł spotkać się z Jezusem, którego sami poznaliśmy. Odpowiadamy za logistykę warsztatów i wydarzenia finałowego, obsługę medialną, prowadzimy sekretariat, troszczymy się o formacyjne elementy programu.

Wiemy, że Miłość tkwi w szczegółach, dlatego, na tyle na ile potrafimy, staramy się zadbać o to, by każdy uczestnik warsztatów miał wodę, by na terenie wydarzenia był porządek oraz by każdy, kto zechce o czymś ważnym dla siebie porozmawiać, spotkał się z otwartym uchem i sercem. 

Gosia i Andrzej
ks. Tomek
Ania
Załoga
Magda i Adam
Wielkiego
Gosia i Krzysiek
ks. Olek
Karina i Leszek
Dorota i Krzysiek
Hania i Daniel
Marcin
Wojtek
Aneta
ewa
Julia i Dawid
Kasia
Asia
ks. Jarek
Maciek
Weronika i Paweł
Połowu
ks. Tomek
Kinga

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2023   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda