Warsztaty Pisania Ikon

Szkoła pisania ikon

Każdy z nas miał kiedyś jakiś kontakt z ikoną. Towarzyszą one nam stale w kościołach i w naszych domach. Warsztaty te są miejscem dla wszystkich, którzy chcieliby zgłębić swoją wiedzę na temat ich symboliki, znaczenia oraz co najważniejsze - podjąć się napisania własnej ikony.

Będzie to miejsce wyciszenia i nauki modlitwy poprzeć pracę nad wizerunkiem świętej postaci. Nie trzeba martwić się brakiem umiejętności artystycznych. Każdy z uczestników będzie miał możliwość nauki i zakończy warsztaty z ukończoną ikoną.

Misja Miłości - Ikony Rowell

Małżeństwo, które od pierwszego spotkania obrało sobie za cel wspólne dorastanie w swojej wierze poprzez ikony. Przez lata dojrzewali do tego, aby wyrobić swój warsztat, by móc pokazać innym jak piękne jest życie, kiedy łączy nas wiara i pasja.

Marta Rowell

Absolwentka liceum plastycznego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat zafascynowana sztuką pisania ikon.

Ukończyła wiele warsztatów i szkoleń w zakresie ikonopisarswa, które pomogły w zdobyciu niezbędnej wiedzy artystycznej. Teraz wykorzystuje swój talent i umiejętności, aby pomóc innym podążać podobną ścieżką.

Peter Rowell

Osoba, która znalazła swoje spełnienie w pozyskiwaniu wiedzy na temat symboliki, historii oraz znaczenia ikon.

Dzięki doświadczeniu zebranemu doświadczeniu specjalizuje się w wykonywaniu drewnianych podobraziów do ikon i obrazów religijnych.

Na co dzień zajmuje się pomocą przy wykonywaniu ikon oraz analizowaniu ich dokładnej symboliki.

KontaktMasz pytania?

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa
ul. Lubiatowska 4c, Białogóra
84-113 Wierzchucino

578 795 250

dombialogora@gmail.com

© Wielki Połów - Warsztaty Ewangelizacyjne w Białogórze 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda